Willa w La Quinta

willa nocą

Willa in La Quinta to egzotyczna i stylowa nieruchomość położona nad Morzem Śródziemnym. Zlokalizowana jest ok. 35 minut drogi od lotniska w Maladze. Zbudowana w egzotycznym jednakże luksusowym stylu jest doskonałą lokalizacją nie tylko podczas wakacji, ale równie dobrze sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Malaga jest, bowiem doskonałym miastem dla zamieszkania zarówno dla młodych jak i starszych osób. Ta ekskluzywna i niezwykle ciekawa nieruchomość wyposażona jest w aż siedem sypialni i tożsamą ilość łazienek.

Dzięki takiemu rozmieszczeniu pomieszczeń każdy mieszkaniec tej willi poczuje się indywidualnie dopieszczony i będzie miał swoją łazienkę a także pokój. Wnętrza willi kipią bogactwem i wygodą, w której przecież każdy czuje się w pełni doskonale. Dodatkowo przy willi znajduje się również niesamowity basen, który jest do dyspozycji przez cały okres przebywania w niej.

A gdyby gości było więcej to obok znajduje się piękny pięcio gwiazdkowy hotel, w którym w komfortowych warunkach można przenocować swoich bliskich i znajomych, którzy przyjadą w odwiedziny. Jeżeli oczywiście będzie ich wielu. Sama Malaga zaś, jako miasto to ciekawa piękna okolica pozwalająca na wypoczynek najwyższej klasy. Ciekawe, tematyczne restauracje, z których pięć najlepszych znajduje się właśnie obok Villa in La Quinta. Miasto cieszy również wszystkich zwolenników hazardu, którzy w cudownych i wartościowych kasynach będą w stanie rozmnożyć swoje pieniądze. Są również świetne pola golfowe, z których skorzysta każdy pasjonat tej eleganckiej i ekskluzywnej gry.

basen przy willi

 

Wszystkie te czynniki sprawiają, że Villa in La Quinta jest doskonałą nieruchomością do zakupu zarówno na wakacje jak i do zamieszkania. Lepszej lokalizacji niż Malaga i ten budynek nie ma w całej Hiszpanii. Warto, więc zapewnić sobie stałe miejsce zamieszkania w cudownej i prestiżowej okolicy na bardzo długie lata. Tym bardziej, że cena tej nieruchomości również jest wysoce atrakcyjna. Za inne podobne w tożsamej lokalizacji trzeba zapłacić znacznie więcej.

wnętrze

widoki

wnętrze willi

Related posts:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *