Stylowa willa w El Paraiso Medio (Estepona)

widok zewnętrzny #2Firma Dreamproperty.es w swojej bogatej ofercie posiada wiele niezwykłych willi, które cieszą oko przyjezdnych. Willa charming cortijo to eleganckie, w pełni luksusowa willa, posiadająca wiele łazienek wyposażonych w nowoczesne dodatki, i urządzenia. Wzbogacona o basen, o takie pomieszczenia jak jadalnia, siłownia, oraz pokoje, pozwoli zaspokoić wymagania nawet najbardziej wygórowanych klientów.

Garaż to wygodne dla kierowców pomieszczenie, gdzie wyposażone w ogrzewanie pozwoli spędzić chwilę w ciepłym i suchym miejscu. Bezpieczny garaż wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe pozwoli spać spokojnie każdemu kierowcy. Basen metrażowo pozwala na swobodne z niego korzystanie, jak również obok basenu znajdują się wygodny wypoczynkowe siedzenia, i stolik, gdzie można pozostawić przekąski. Oprócz niekrytego basenu, wewnątrz willi znajduje się mały kryty basen, na gorszą pogodę.

Każdy, kto lubi dużo ćwiczyć, i bardzo dba o swoją kondycję może skorzystać z siłowni, w której znajduje się odpowiedni sprzęt do wykonywania różnych ćwiczeń sportowych. Willa ta pozwala wieloosobowej rodzinie na dużą swobodę. W niej właśnie znajduje się 7 łazienek, 6 sypialni, a więc korzystanie z łazienki przy najbardziej wzmożonym ruchu nie sprawi większych trudności. Apartamenty są na tyle duże i swobodne, że nawet najbardziej zmęczony podróżnik znajdzie miejsce w sypialni, lub salonie, na odpoczynek.

Oferty to nieruchomości w Hiszpanii, która swoim atrakcyjnymi miejscami pozwoli, na zapomnienie o wszelkich troskach, i pozwoli się delektować krajobrazem. Pełną ofertę tej willi mogą państwo przeglądnąć na stronie Dream property.es, gdzie oprócz tej właśnie willi znajduje się wiele innych ciekawych domów do wynajęcia, lub do stałego zamieszkania. Ten właśnie wynajem nieruchomości to pełnokomfortowe wille, które zrelaksują się każdego pracoholika, oderwą od codzienności, i przeniosą w lepsze walory turystyczne. Wszelkie kłopoty, i niedogodności życiowe zamienia się w mgnieniu oka w dzień zdrowszy dla organizmu. Wyjazdy w czasie wakacyjnym do innych krajów, to bezstresowy wypoczynek, którego każdy organizm po ciężkiej pracy potrzebuje.

widok sypialni

widok łazienki

widok kuchni

sylowa willa

salon w willi

Related posts: