Piękna nieruchomość w La Cala de Mijas

apartament w Hiszpanii

Dla wszystkich, którzy lubią ciepłe klimaty. Dla wszystkich, którzy lubią spędzać czas nad morzem, na piaszczystych plażach i w ciekawych okolicach. Wreszcie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i luksus a także dla wszystkich innych. Jednym słowem dla każdego dostępny jest kompleks mieszkalny położony w La Cala de Mijas w Maladze. Jeden z najpiękniejszych na świecie zestaw apartamentów możliwych do zamieszkania praktycznie od zaraz. I to zarówno w okresie letnim jak i okresie zimowym.

Bo ten obszar Malagi jest doskonałym i ciekawym miejscem przez cały rok. Wspomniany apartament jest najlepszy zarówno dla starszych lubi jak i dla rodzin z dziećmi. Znajduje się kilka minut od jednej z najlepiej utrzymanych plaż piaszczystych w okolicy. Z okien nieruchomości dostępny jest widok na La Noria Golf. W pobliżu dla mieszkańców dostępne są również specjalne strefy z ogrodami, w których można nie tylko swobodnie wypoczywać, ale również są dobrym miejscem na zabawę dla dzieci czy też uprawianie sportów. Do kompleksu dołączone są także baseny dla dorosłych i najmłodszych. Zaś po odpoczynku nad wodą idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu będzie gra w tenisa czy też przebywanie z pociechami na placu zabaw. Wszystkie nieruchomości i dodatkowe atrakcyjne są najwyższej, jakości. Kupujący we wszystkich pokojach znajdzie duże okna pozwalające na ogromną dawkę słońca każdego dnia oraz wspaniałe tarasy do wykorzystania o każdej porze roku. Dostępne jest także pełne wyposażenie, z którego nie tylko można korzystać, ale również i je dowolnie zmieniać.

Cały projekt zaś został wykonany z zachowaniem najwyższych standardów projektowania i wybudowany z użyciem najlepszych materiałów budowlanych. Całość prezentuje się wprost fantastycznie i tworzy niesamowity efekt wizualny. Na pewno jest warte swojej ceny. Dlatego, też, jeżeli chcesz mieszkać w pięknej okolicy i cieszyć się wyjątkowymi widokami Morza Śródziemnego to na pewno powinieneś skorzystać z tej oferty. Bo tak atrakcyjnej ceny jak tutaj to nie znajdziesz nigdzie indziej.

wnetrze-apartamentu

wnetrze-apartamentu-2

sypialnia-w-apartamencie

widok-z-balkonu

Related posts:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *