Luksusowa willa w La Cala Golf (Mijas Golf)

wizualizacja widoku williLuksusowa i nowoczesna willa, to ekologiczny projekt, który zostaje państwu przedstawiony. Przede wszystkim wygodna i w pełni komfortowa willa, składa się z wielu ciekawych pomieszczeń.

Pomieszczenia są stworzone na czasie, a nawet będą służyć przez długie lata. Całkowita powierzchnia obiektu to 142,9m2, w jej skład wchodzą pomieszczenia takie jak: sypialnia, łazienka, basen oraz garaż. Cena tego obiektu mieści się w granicach 625000 Euro. Nie są zawarte tu żadne ukryte koszty, w pełni unowocześniony obiekt został wyceniony według wymaganych standardów. Nieruchomość ta usytuowana w pięknym miejscu, posiada wszystkie spełnione standardy ekologiczne i nie tylko. Zawarte w willi trzy łazienki, trzy sypialnie oraz garaż i basen to w pełni komfortowy wypoczynkowy obiekt. Oparte na wymogach, jakie stawia prawo budowlane, oraz przepisy BHP. Bezpieczne poruszanie się po schodach w willi. Wraz ze skorzystaniem z willi, lub też innych nieruchomości pięknej Hiszpanii, przyjezdni mogą zwiedzić wszystkie ciekawe hiszpańskie miejsca. Poznanie nowej kultury, i kuchni hiszpańskiej to nowe doświadczenie. Hiszpania jest otwarta na przyjezdnych, turystów.

Dogodny dojazd do posiadłości, bezpieczne pozostawienie samochodu przy willi. Ten dom jak marzenie, pozwala na spędzenie z rodziną niezapomnianych chwili w wakacje, i nie tylko. Każdy, kto zarabia lepsze pieniążki, i chce sobie poprawić komfort życia na poziomie luksusów powinien skorzystać z ofert Dream property.es. Oferty tej firmy to wynajem nieruchomości w Hiszpanii. Hiszpania jak powszechnie wiadomo to ciepły pełen kultury kraj. Każdy, kto chce odwiedzić to Europejskie państwo powinien korzystać z ofert Dream property.es. Solidna i rzetelna firma, która oferuje najlepsze wille i domy do wynajęcia na jakiś czas, bądź też do zamieszkania na stałe. Willa to pełnokomfortowy obiekt, który zaspokoi nawet najbardziej wybredne zachcianki. Podsumowując, willa, to elegancki, ekologiczny, w pełni komfortowy projekt, który warty nie bagatela 600000 Euro pozwala na spełnienie wszelkich marzeń. Wymarzony, jak z amerykańskiego snu projekt zawierający komfortowe łazienki, komfortowe pokoje, jak również wygodny duży garaż, i basen.

wizualizacja widoku willi #1

wizualizacja widoku willi #2

wizualizacja widoku willi #3

Related posts: