Luksusowa, nowoczesna willa w Estepona (Los Reales)

willa-w-hiszpanii-2Firma Dreamproperty.es. oferuje klientom najlepsze rozwiązania, jakie sobie tylko mogą wymarzyć. Na stronie internetowej tej właśnie firmy klienci z łatwością mogą znaleźć kontakt, jak również wszelkie informacje odnośnie wynajmu nieruchomości. Wynajem nieruchomości pozwala klientom na spędzenie cudownych chwil z rodziną. Klienci mogą sprawdzić Newsletters, a to pozwala na wgłębienie się w oferty tej właśnie firmy. Firma ta jest w pełni wiarygodna.

Klienci korzystają już z usług Dream property.es, co pozwala na skorzystanie z opinii innych klientów. Willa charming rustic to luksusowe wnętrze. Wyposażona w pięć sypialni i trzy łazienki. Oprócz tych pomieszczeń są jeszcze garaż i basen. Duża przestrzenna kuchnia, pozwala w swobodzie poruszać się po niej. Dobrze oświetlona i optycznie dopasowana. Jej duże wnętrze pozwala na spożywanie posiłków z całą rodziną. Każde pomieszczenie jest odpowiednio wyposażone, wypełnione ciekawymi obrazami, jak również innymi dodatkami. Łazienki odpowiednio wyposażone, elegancko odszykowane, pozwalające na relaksujące kąpiele, nie tylko na szybki prysznic. Salon duży i przestronny, z kominkiem na jesienne i zimowe wieczory. Willa dodatkowo została wyposażona w siłownie dla spragnionych ćwiczeń sportowych. Siłownia ta zawiera ciekawe, dobre, i bezpieczne w użyciu urządzenia do wykonywania treningu sportowego. Podłogi odpowiednio wyłożone drewnem lub terakotą.

Cała willa znajduje się blisko dojazdu do drogi. Znajduje się w spokojnym ustronnym miejscu, z dala od miejskiego hałasu. Willa ta w okazyjnej cenie za jedyne 865 000 Euro. Oprócz sprzedaży jej oferowany wynajem dla klientów przyjezdnych z zagranicznych Europejskich i nie tylko, krajów. Znana każdemu obciekająca sokiem pomarańczy Hiszpania podbija serca turystów. Uroki Hiszpanii pozwolą na oderwanie się od codziennych spraw, i stanie się to pełen relaks dla zdrowia. Przecudowne nieruchomości w Hiszpanii to, to, czego każdy klient szuka. Podsumowując, willa charming rustic, to luksusowo wyposażone wnętrza. Dom jak ze snu, wymarzony pełen wrażeń, ciekawych dodatków, pełna aranżacja wnętrza. Pozwala na spędzenie czasu w spokojnym malowniczym miejscu. Bogato wyposażone wnętrza, nowocześnie zaprojektowane wnętrza, pokoje, salony, kuchnia, jak i również siłownia. Klienci, którzy korzystali z usług firmy Dreamsproperty.es są zadowoleni z jej usług.

willa-w-hiszpanii-13

willa-w-hiszpanii-12

willa-w-hiszpanii-11

willa-w-hiszpanii-10

willa-w-hiszpanii-9

willa-w-hiszpanii-8

willa-w-hiszpanii-7

willa-w-hiszpanii-6

willa-w-hiszpanii-5

willa-w-hiszpanii-4

willa-w-hiszpanii-3

Related posts: