Dom w Estepona (Doña Lucia golf course)

dom w hiszpanii

Niezależnie od tego czy jesteś młody czy stary. Samotny czy też z rodziną to powinieneś na pewno spojrzeć na tą ofertę. Przedstawiamy Ci, bowiem wyjątkową okazję, aby kupić dla siebie dom w Hiszpanii. Piękną i przestronną nieruchomość, która swoim wyglądem zachwyci wszystkich, którzy tylko na nią spojrzą. Dom znajduje się nieopodal pola golfowego Dona Lucia, które znajduje się w samym sercu Malagi. Wchodzi w skład około czterdziestu podobnych budowli – szeregowców, które wspólnie tworzą wspaniały kompleks.

W oferowanym domu znajdziemy dostęp do szerokiej i dużej przestrzeni życiowej znajdującej się na trzech poziomach. Z okien tego pięknego domu mamy widok na wspaniałe pole golfowe. Do każdego domu udostępniony jest podjazd z dwoma miejscami parkingowymi. Wnętrze każdego domu jak i on sam zostały stworzone w stylu śródziemnomorskim w jasnych kolorach i z pięknymi pokojami oraz sypialniami.

Każdy dom szeregowy to trzy pokoje i dwie łazienki a także marmurowe podłogi, klimatyzacja czy też basen z ogrodem. Miejsce jest idealne do spędzania długich letnich wieczorów jak i ciepłych zimowych dnia. W odległości pięciu minut drogi znajduje się dobrze utrzymana piaszczysta plaża z możliwością skorzystania z opcji masażu i odnowy biologicznej. W pobliżu znajduje się również mnóstwo dziewiczych lasów, które doskonale oddają urok jak niesie w sobie Hiszpania.

Podczas przebywania w tych domach szeregowych i ich okolicach każdy poczuje się wyjątkowo. Pozna Hiszpanię z wszystkich stron i zobaczy jak pięknie i wygodnie można wypoczywać w luksusowych domach. Poza tym wszyscy sąsiedzi, którzy zakupią dla siebie dom zapewne również będą bardzo atrakcyjnymi gośćmi a przebywanie w ich otoczeniu sprawi, że każdy człowiek stanie się lepszym. A takich możliwości nie dają żadne inne nieruchomości w Hiszpanii. Warto, więc już teraz zakupić dla siebie dom szeregowiec właśnie w tym kompleksie i cieszyć się wypoczynkiem na pięknych plażach Hiszpanii a także grą na wyjątkowych polach golfowych zlokalizowanych tuż obok.

kuchnia salon domu salon w domu #2 wnętrze domu w Hiszpanii

 

Related posts: