Dom szeregowy w in Estepona

dzialka z domemCzy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie jak wygląda raj na ziemie? Marzyłeś o tym, aby się w nim znaleźć i korzystać z jego uroków? Chciałeś zobaczyć jak można wygodnie i elegancko żyć? Jeżeli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś tak to bardzo dobrze. Bo właśnie znalazłeś ofertę, która przedstawia właśnie taki raj na ziemi. I to pod każdym względem.

To właśnie w nim spędzisz wszystkie chwile, o których do tej pory mogłeś jedynie pomarzyć. Przedstawiamy Ci, bowiem wyjątkowe osiedle domów szeregowych, które mogą już teraz stać się Twoim nowym miejscem zamieszkania. Szeregówka w Hiszpanii? Brzmi niewiarygodnie? Nic bardziej mylnego. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z niej najszybciej jak tylko się da. Korzystając z niej otrzymasz dom w ekskluzywnej okolicy z niezwykle miłym sąsiedztwem.

Dostępne dla Ciebie będzie cztery lub nawet pięć pokoi w zależności od wybranej opcji. Minimalna powierzchnia, jaką uzyskasz to trzysta dziewiętnaście metrów a maksymalnie to nawet czterysta czterdzieści dziewięć metrów. Również zależnie od tego, jaki dom dla siebie wybierzesz. W każdym z nich znajdziesz zaś taras oraz basen. W nieruchomości będziesz czuł się prywatnie i wyjątkowo. Do Twojej dyspozycji pozostaną siłownia, basen, spa oraz wiele innych atrakcji. Odpoczywając w swoim domu będziesz patrzył na piękne Morze Śródziemnomorskie. Będziesz podziwiać widoki, jakich nie ma nigdzie indziej. Sam dom zaś to nowoczesny styl, jasne i ciekawe wnętrza a także doskonałe wyposażenie.

Przy każdym domu znajduje się miejsce parkingowe a także idealna lokalizacja na grilla. Jest kominek oraz ogrzewanie podłogowe oraz wspólny parking dla gości, których możesz zapraszać dowolnie. Zaś najnowsze systemy automatyki zastosowane w domu sprawią, że będzie on praktycznie całkowicie bezobsługowy i zapewni Ci wiele wygody. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie dostępnej jedynie w naszej ofercie. Warto, więc z niej skorzystać i cieszyć się pięknym domem we wspaniałej lokalizacji najszybciej jak tylko to możliwe.

wnętrze domu

widok

salon

dom z zewnątrz

dom szeregowy w hiszpanii

lazienka

Related posts: