Apartament w Torremolinos – wspaniała inwestycja

wnętrze aparatamentuPiękne miejsce nie tylko na wakacje? Lokalizacja, którą do tej pory znałeś tylko z folderów wakacyjnych i wspaniałych zdjęć swoich znajomych już teraz jest na wyciągnięcie ręki. Już nie musisz oczekiwać zdjęć, które zaproponują Ci do oglądania inne osoby. Dziś to Ty możesz zachwycić wszystkich i zaprosić ich do swojej pięknej nieruchomości w Hiszpanii.

Natrafiłeś, bowiem na ofertę wspaniałej willi – apartamentu w Costa del Sol. Lokalizacji, którą każdego roku odwiedza mnóstwo osób, aby spędzić na niej wyjątkowe wakacje i doskonale wypocząć. Począwszy już od dziś ta miejscowość może być nie tylko Twoich wakacyjnych miejscem wypoczynku, ale również i zamieszkania. Wszystko zależy jedynie od Twojej jednej decyzji.

Proponujemy Ci apartament, który nie tylko będzie miejscem wypoczynku i zamieszkania, ale również doskonałym sposobem na inwestycję ze stopą zwrotu. Ponad pięćdziesięciu metrowy apartament jest jasny i przejrzysty. Dzięki dużym szklanym oknom i drzwiom przesuwnym jest doskonale naświetlony a do tego jeszcze w jasnych kolorach, dzięki czemu na pewno będziesz się czuł w nim doskonale. Jest zbudowany w nowoczesnym stylu. Do jego budowy użyto najwyższej klasy materiałów budowlanych. Dla klienta udostępniono marmurowe podłogi oraz łazienki, część mieszkalną z funkcją jadalnianą a także część sypialną, w której można doskonale wypoczywać.

Do dyspozycji właściciela jest również zewnętrzny basen, w którym można spędzać wszystkie wolne chwile. Można także udać się na pobliskie piaszczyste plaże, które również są doskonałe do wypoczynku. Apartament może stać się również doskonałą lokalizacją dla rodzin z dziećmi, które w cudownych klimatach Hiszpanii uzyskują tak wspaniały wypoczynek jak nigdy dotąd. Zakup nieruchomości to idealna inwestycja na długie lata. W korzystnej cenie oferowane jest użytkowanie nieruchomości. Nie obejmuje ona dodatkowych kosztów za usługi, jakie trzeba ponieść, czyli pranie, sprzątanie i opieka stróża nocnego. Wszystkie wyszczególniono dokładnie w prezentowanej ofercie.

wnętrze apartamentu #2 lazienka w apartamencie balkon apartamentu

Related posts: