Luksusowy apartament i penthouse w El Faro Mijas Costa

wnetrze-williHiszpania i jej malowniczy krajobraz, jak również projektowane wnętrza w stylu hiszpańskim i obiekty budownicze nadają pewnego klimatu danym miejscom hiszpańskim. Znana z różnych hiszpańskich tradycji, jak między innymi ujarzmianie byka przez Torreadora, czyli Corrida, to ciekawe tradycyjne imprezy hiszpańskie. Oprócz tego znane jest również obrzucanie się pomidorami, co staje się również nietypowym dla nas Polaków wydarzeniem. Pasjonujące wydarzenia pozwalają na nasiąknięcie klimatem hiszpańskich willi, domów apartamentów. Tego rodzaju apartamentem pełnym hiszpańskiej kultury, jak sok opływający z mechanicznej pomarańczy, zalewa pomieszczenia apartamentu hiszpańskiego. Poprzez skorzystanie z oferty Dream property.es wynajem nieruchomości tej pozwala na spędzenie z rodziną cudownych chwil.

Apartament ten składa się z trzech sypialni i dwóch łazienek. Oprócz sypialni znajduje się tu garaż na samochód, gdzie możemy bezpiecznie zaparkować swój elegancki samochód. Dodatkowo dobrze zaprojektowany basen, pozwala na orzeźwiające kąpiele w słonecznym miejscu. Całkowita powierzchnia apartamentu wynosi 103 m2, a cena sprzedaży 318000 Euro. Widoki z apartamentu na błękitne niebo, palmy, morze, które daje pełen efekt. Świeże orzeźwiające powietrze, wraz z jodem, i otulającymi ciało promieniami słonecznymi daje niesamowity efekt dla pełnego relaksu.

Oferty firmy zawsze rzetelne, i bez ukrytych niedogodzeni, jak i również innych kosztów. Pozwala na spędzenie w pełnym relaksie wakacji. Te nieruchomości w Hiszpanii to specjalność tej firmy, profesja, z jaką oddają się pracownicy tej właśnie firmy nie zawiedzie państwa. W ofercie takie nieruchomości jak dom, willa, apartament. Pełen kontakt firmy, jak i również dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy. Podsumowując, firma Dreams property.es, dba o każdy detal przy oferowaniu nieruchomości do sprzedaży, jak i pod wynajem. Klienci mogą zakupić willę lub dom, bądź też apartament, który stanie się relaksującym miejscem dla całej rodziny. Apartament oferowany za 318000 Euro to luksusowy, w pełni nowoczesny obiekt, który się marzy każdemu ciężko pracującemu przedsiębiorcy.

Related posts: